Realizacje

Realizacje


5 powodów, dla których warto współpracować z DRSYSTEM

1. Skutecznie odpowiadamy na stale rosnące zapotrzebowanie w zakresie instalacji teletechnicznych i dostosowujemy rozwiązania do danego obiektu.
2. Mamy doświadczenie pracy zarówno przy inwestycjach wartych 300 milionów euro, jak i przy mniejszych projektach, ale do każdego zlecenia podchodzimy tak samo poważnie.
3. Współpracujemy z wiodącymi producentami branży teletechnicznej i wybieramy najlepsze jakościowo komponenty.
4. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i zgodnie z obowiązującymi normami.
5. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, dzięki czemu współpraca z nami jest po prostu satysfakcjonująca.

DRSYSTEM powstało jako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku w zakresie instalacji teletechnicznych. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu zaawansowanych produktów i technologii teletechnicznych na terenie całego kraju i nie tylko.

Strategia budowania najwyższej jakości oparta jest na profesjonalnym zespole osób, ścisłej współpracy z wiodącymi producentami branży teletechnicznej oraz wysokim standardzie usług. Wiemy jednak, że najlepszym potwierdzeniem naszych kwalifikacji są instalacje teletechniczne wykonane w następujących obiektach:


Rozbudowa systemu sygnalizacji pożaru w Słonawach.
W 2018 roku Pozbud to doświadczony polski producent okien i drzwi drewnianych. W zakładzie produkcyjnym w Słonawach dokonaliśmy rozbudowy instalacji sygnalizacji pożaru. Firma ta istnieje od 1973 roku, zaczynała od zakładu stolarskiego, który rozrósł się w prężną firmę. Zakres naszych robót na tym obiekcie to: SAP (system sygnalizacji pożaru)
Hala Produkcyjna Panattoni w Bolesławcu.
W 2018  roku Kolejna hala postawiona przez Panattoni Europe w Polsce. Tym razem dla znanej marki H&M. Obiekt ma ponad 30 000 m2. Magazyn ma bliskie połączenie z trasą A2. Do zadań naszej firmy na tym obiekcie należy: SAP (System sygnalizacji pożaru) DSO (dźwiękowy system ostrzegawczy)
Centrum Logistyczne Amazon Kołbaskowo
W 2018 roku Centrum logistyczne w Kołbaskowie zajmuje teren o wielkości 150 000 m2. Pracownicy będą mieli tu pomoc ponad 3 tysięcy robotów, aby zwiększyć wydajność pracy. Amazon w Kołbaskowie to najnowocześniejsze centrum w Europie. Do zakresu prac naszej firmy na tym obiekcie należą: SAP (system sygnalizacji pożaru) DSO (dźwiękowy system ostrzegawczy)
Park Logistyczno Magazynowy Panattoni w Chlebni.
W 2018 roku W Chlebni  powstał trzeci park przemysłowy w gminie Grodzisk Mazowiecki. Panattoni Europe buduje te hale magazynowe dla dużych znanych marek. Dzięki tym halom powstają nowe miejsca pracy. Do zakresu prac naszej firmy na tym obiekcie należą: SAP (system sygnalizacji pożaru) LAN (okablowanie strukturalne) KD (kontrola dostępu)
Centrum Logistyczne Zalando w Gryfinie
W 2018 roku Hala Zalando ma powierzchnię 130 000 m2. Firma zatrudni około 1000 osób. Firma Zalando w Europie ma 21 mln klientów. Jest to drugie międzynarodowe centrum logistyczne. Do zakresu naszych prac na tym obiekcie należą: SAP (system sygnalizacji pożaru).
Salon BMW w Poznaniu
W 2018 roku Inwestycja Inchcape Motor Polska w Poznaniu to 3 salon tego typu w Polsce. Zatrudnienie znajdzie tam ponad 100 osób. Salon obejmuje marki BMW, BMW Motorrad oraz MINI. Salon znajduje się przy ul. Wschodniej 9 jadąc drogą 92 na Swadzim. Do zakresu naszych prac na tym obiekcie należą: SAP (system sygnalizacji pożaru) CCTV
Centrum Handlowe Posnania w Poznaniu.
W 2017 roku W Poznaniu powstaje nowe Centrum Handlowe w okolicach Ronda Rataje. Koszt inwestycji to blisko 300 milionów euro. Powierzchnia przedsięwzięcia wynosi ok. 100 tys. m2. W Posnani swoje sklepy i punkty usługowe będzie miało ok. 300 firm. Otwarcie przewidziane jest na koniec października 2016. Do zakresu prac naszej firmy na tym obiekcie należy:
Hala widowiskowo-sportowa Podium w Gliwicach
W 2017 roku Budowa nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej w Gliwicach przy ul. Akademickiej i Kujawskiej o powierzchni użytkowej 56.269,75 m2. W ramach projektu powstanie: główna hala widowiskowo-sportowa, hala treningowa, centrum Spa, zewnętrzny garaż wielopoziomowy, estakada drogi pożarowej oraz obiekty małej architektury. Do zakresu prac naszej firmy na tym obiekcie należy: Trasy kablowe (część) DSO (dźwiękowy system
Hala Bombardier we Wrocławiu.
W 2016 roku Bombardier Transporation to największy inwestor międzynarodowy w branży transportu szynowego w Polsce. W tym roku zbudował on nową halę fabryczną o powierzchni 20000m2. Produkowane w niej będą nadwozia pociągów. W Polsce w zakładach tej firmy zatrudnionych jest ok. 1500 osób. Na tym obiekcie nasza firma wykonała następujące instalacje: CCTV (system telewizji przemysłowej)